Konsultacje żywieniowe

Nie musisz katować się dietami, nie musisz też liczyć kalorii, ani ważyć jedzenia. Wystarczy, że będziesz znała kilka podstawowych mechanizmów, które są odpowiedzialne za magazynowanie tkanki tłuszczowej, zatrzymywanie wody i problemy z trawieniem, przyswajaniem substancji odżywczych a w konsekwencji też i choroby.

Nasze konsultacje żywieniowe składają się z 3 elementów: spotkania, ankiety i zaleceń dietetycznych. Termin spotkania może ustalić indywidualnie w recepcji 7mych potów lub telefonując pod numer 500 451 216. Pod koniec rozmowy otrzymasz ankietę i kiedy tylko dostarczysz nam ją szczegółowo wypełnioną, w terminie do 5 dni roboczych otrzymasz zalecenia dietetyczne ze szczegółowym planem żywieniowym dopasowanym do Ciebie.To jest jednak początek wspólny dla wszystkich naszych podopiecznych. Może na nim poprzestać lub pójść o krok dalej.

Klienci, którzy potrzebują stałej opieki żywieniowej mogą skorzystać z naszego Pakietu Kontrolnego, który składa się z 4 następnych wizyt kontrolnych ustalanych w ciągu następnych 4 miesięcy. Służą one do analizy rezultatów, wprowadzania ewentualnych poprawek do jadłospisu oraz pracy nad czymś co można by określić „świadomością żywieniową”. Wizyty kontrolne spełniają też rolę motywatora – dzięki nim, nie odpuścisz.

Cennik:
Pobierz pdf